RuyaTabirleri.com

Rüyada Zeytin Toplamak

Rüyada zeytin toplamak, kişinin her türlü zenginliğine ve güzel bir hayat geçireceğine yorumlanır. Rüyasında zeytin toplayan kişinin mal varlığı artar ve borçları biter. Maddi açıdan büyük zenginlik anlamına geldiği kadar, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanılmaya işarettir. Zeytin toplamak, çabaların ve fedakarlıkların karşılığının alınacağına, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına işaret eder.

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyasında zeytin gören kimse huzurlu bir hayata sahip olur. Aynı zamanda rüyasında zeytin gören kişinin para konusunda sıkıntısı olmaz ve zengin bir hayat görür. Para dışında gayrımenkul alınacağına da yorumlanır. Rüyada zeytin ağacı görüldüyse kişinin çok büyük bir kısmete sahip olacağı anlamındadır. Rüyasında yeşil zeytin gören kişinin emekleri karşılık bulur ve kazanç konusunda zorluk çekmez. İlim sahibi ve saygın bir kimse olacağına,  evlatların hayırlı ve iyi makamlarda çalışan kimseler haline geleceğine de yorumlanır. Zeytin hem kişiyi, hem de ailesini kısmetli kılar.

Rüyada Zeytin Yemek

Kişi yeşil zeytin yiyor ise, çıkarlarına uygun, getirisi yüksek olan bir işe ortak olur veya kazancı artar. Rüyasında ekmekle beraber yenilen zeytin ise çok büyük bir aşka yelken açar, zengin bir eşe kavuşur ve iş konusunda da bereketi, şansı büyük fırsatlar ele geçirir. Yenilen zeytinin rengi sarıya çalıyorsa bu kişinin eline geçen paraları veya malları tutamayacağına ve savurgan bir hayat yaşayacağına tabir olur. Siyah zeytin yenilmesi ise acı veren bir olay veya üzüntü verici bir haber manalarına gelmektedir.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyasında zeytin ağacı gören kişi kısmetli ve bahtı açık bir kimse olur. Mal, mülk konularında zengin bir kimse haline gelir. Ağaçtan zeytin toplamak o yıl çok büyük gelirlere sahip olmak demek olduğu gibi, kişi bekar ise evleneceği pek çok kişi ile karşılaşacağı anlamına gelir. Gönül ilişkilerinde de kısmetlerin artacağına yorumlanır. Ağaçta siyah zeytin görmek ise yaşamın geri kalanının kişinin sıkıntılardan uzak ve huzurlu şekilde geçirmesine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Zeytin Toplamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Defne (19 Kasım 2016 saat: 10:54)

    Rüyamda güzel bir yer de geziyorum zeytin ağacının altından geçerken zeytinler topluyoruz biryere yigiyorum bir bakıyorum yerde ikiye ayrılmış büyük ölü bir yılan ağacın üstünde yaşlı bir komşu m var ben öldürdüm diyor ben çok korkuyorum bu kadar büyük yılan benim çocuklarımız bi lokmada yerdi diyorum

  2. Filiz (09 Mayıs 2016 saat: 03:48)

    Gercek gibi netti gordu gum ruya Allah hayir etsin.Rahmetli annem de yanimizdaydi babam kardeslerim hep birlikteydik uzak bir yoldan geldik otobusle hic gormedigimiz bir yere Indik kalabalikti dugun gibi birsey vardi.Karsi tarafta agaclik vardi.Bizim oldugumuz yerde iki tane zeytin agaci vardi insanlar zeytin topla yip yiyordu sonra bizde yesil Ve siyah zeytin toplayip yemeye basladik cok guzelldi iyandigimda icimde bir huzur vardi zeytinlerin tadi bile diliimdeydi .Yorumlarinizi bekliyorum.Tsk .

  3. Burcu (25 Nisan 2015 saat: 06:34)

    on kişi falan zeytin topluyoduk tarlaya gitmişiz yevmiye çi olarak sonra bi yerde oturduk çay içtik çayların parasını sevgilim ödedi B’nde kızdım kızlar için yaptın diye eve dönüyorum Koşarak yanımda babam da var başka kimse yok bi yanmış bi otelin önünden geçtik babam gösterdi yanmış tüm ağaçlar dedi baktım. Cam Ağaçları vardı ama hepsi filizlenmiş dedim bu kadar uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,