RuyaTabirleri.com

Rüyada Zeytinlik Görmek

Rüyada zeytinlik görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, işlerinin çok daha iyiye gideceğine, bu sayede daha büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, kendisi için mal mülk alacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada Zeytinlik Satın Almak

Rüya sahibinin, binbir güçlükle ve çok sıkıntı çekerek girdiği bir işte hayatını değiştirecek çeşitli kararlar vereceğine, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına, aile büyüklerinin vereceği destek ile yeteneklerine uygun ve kendisini kanıtlayabileceği bazı çalışmalara imza atacağına ve başarılı olacağına tabir edilir.

Rüyada Zeytin Bahçesi Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çok mutlu edecek bazı olaylar ile karşılaşacağına, bu sayede uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, sevdiği ve değer verdiği bir kişi yüzünden çok kötü bir duruma düşeceğine, bu yüzden işlerinde zamanlama hatası yapacağına, hatadan dolayı zarar edeceğine ancak daha sonra işlerini toparlayacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Zeytin Bahçesi Görmek

Eline geçen bazı fırsatları istemeden boşa harcayan rüya sahibinin, kendisini çok yoracağı ve kıracağı bir hata yapacağına, sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkacak fırsatlar ile çok büyük başarılara imza atacağına ve bu sayede çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Zeytinlik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Bünyamin (01 Mart 2015 saat: 09:48)

    Rüyamda bir bahçe sahibi olduğumu gördüm. 50 adet zeytinliğim varmış. Yarım dönüm karpuz, yarım dönüm de kavun tarla varmış bahçede. Ayrıca 50 adet elma ve Hatırlamadığım birkaç meyve ağacı felan da vardı. Ama bir devlet reisi bahçemi ekmemi Engelliyordu. Birden cübbeli ahmet hocayı gördüm. Bahçenin içinde oturuyor. Gözleri kör olmuş. Ama bağırıyor:çok güzel bahçeler görüyorum diye. Daha sonra baktım bahçeden birşey öğye yükseliyor. Yukarı baktım güneş, ay, yıldızlar bahçeden çıkıp bahçemin üstünde yukarılara yanyana dizilmiş. Gözümü açtım 2 saniye sonra tehhecüd namazı için kurduğum alarm çaldı. Yorumlarsanız memnun kalırım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,