RuyaTabirleri.com

Rüyada Zeytinyağı Görmek

Rüyada görülen zeytinyağı rüyanın tam olarak içeriği düşünüldüğü zaman çeşitli anlamlar ifade edebilir. Bu açıdan rüyanın içeriğini tam olarak hatırlayabilmek çok önemlidir. Zeytinyağı en genel anlamı ile helal kazanç ve mal olarak ifade edilebilir. Rüyasında zeytinyağı gören bir kişinin kısa bir süre içerisinde helal yoldan kendisini mutlu edecek şekilde kazanç sağlaması beklenmektedir. Aynı zamanda rüyada zeytinyağı görmek eski olan eşyaların değiştirilmesine yeni dostlukların kurulmasına ve hayırlı bir evladın geleceğine işaret olarak sayılmaktadır.

Rüyada Zeytinyağı İçmek

Rüyada bir kişi zeytinyağı içtiğini görüyorsa bu rüyanın tam olarak hayırlı bir rüya olduğunu söylemek zordur. Çünkü rüyada zeytinyağı içtiğini görmek kısa süre içerisinde yaşanacak bir hastalığın habercisidir. Ancak genel olarak zeytinyağı içmek kötü bir hastalığın habercisi değil yaşanabilecek küçük bir rahatsızlığın habercisi olarak ifade edilmektedir.

Rüyada Berrak Zeytinyağı Görmek

Rüyada bir kişi berrak oldukça güzel renkli bir zeytinyağı görürse bu rüya o kişi için hayırlı ve olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Genel olarak rüya sahibinin etrafında bulunan kişilerin güzel düşünen kalpleri iyilikle dolu olan kişiler olduğunu söylememiz mümkündür. Bu durumda rüya sahibine karşı oldukça iyi dilekler besleyen kötülüğünü düşünmeyen iyi niyetli kişiler olduğu söylenmektedir.

Rüyada Bulanık Zeytinyağı Görmek

Bir kişi rüyasında rengi oldukça bulanık pis olduğu düşünülen bir zeytinyağı görürse bu rüya o kişi için pek hayırlı değildir. Bu durumda kişinin etrafında bulunan kişilere karşı dikkatli ve temkinli yaklaşması gerekmektedir. Bulanık zeytinyağı görmek kişinin etrafında bulunan kişilerin kendisine karşı pek iyi niyetler barındırmadığı ve bu durumda kişinin çeşitli tehlikelere karşı yakın olduğu söylenmektedir. Kişinin etrafındaki kişilerin sürekli olarak kötü bir şekilde dedikodusunu yaptığı ve bu şekilde kişinin oldukça yıpranacağı söylenmektedir.  Zeytinyağı aynı analma gelir.

Rüyada zeytinyağı görmek, hayatın kolaylaşması, zorlukların ortadan kalkması ve sorunların giderek azalması anlamlarına gelir. Kişinin her zorluk karşısında yılmadan hareket edeceğini ve çok şanslı bir döneme girdiğini alamet eder. Kişiye ticari anlamda gelecek bir devlet teşviğini, resmi kurumlarla yapılacak kar dolu anlaşmaları ve kısa vadede zengin bir hayat sürmek için gereken tüm koşulların hazır olacağını da alamet eder. Miras durumları ile alakalı ihtilaflı olayların son bulacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine yorulur. Zeytinyağ aynı zamanda sağlıklı bir hayatın da işaretçisidir. Kısmetleri kapananların artık yeni kişilerle tanışmaya başlayacakları bir dönemin habercisi olan rüya, ani evlilik kararlarının da işaretçisidir.

Rüyada Zeytinyağlı Yemek Yapmak

Rızık konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyen rüya sahibinin hayatı boyunca maddi rahatlık içinde olacağına ve her koşulda ağzının tadının yerinde olacağına yorumlanır. Zeytinyağlı yemek yiyen kişilerin ailelerinde hoş muhabbet vardır ve aile üyeleri birbirlerine bağlıdır. Kişinin sıcak ve samimi ilişkilere duyduğu ihtiyacın karşılandığı, arkadaşları tarafından sonsuz şekilde desteklendiği, saygı ve itibar gördüğü bir dönemi işaret eden rüya iş alanında da başarıların habercisidir.

Rüyada Zeytinyağına Ekmek Banmak

Sağlığın yerinde olacağına, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına alamettir. Belirsiz durumların son bulacağına ve her şeyin netlik kazanacağına, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine de delalet eder.

Rüyada Zeytinyağı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kolaycı bir yaklaşımın işaretidir. Kişinin olaylar karşısında tek yönlü baktığını ve genellikle yüzeysel değerlendirmeler yaptığını, bu yönden bakarak hayatını sürdürdüğünü işaret eder. Zeytinyağ aynı zamanda bencilliğin, şişkin bir egonun da alametidir. Çıkarcı, benmerkezci yaklaşımların da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!