RuyaTabirleri.com

Rüyada Ziyaret Görmek

Rüyada ziyaret, güzel ve olumlu bazı gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Umutların, duaların ve dileklerin kabul olmasına, rüya sahibinin yüzünün gülmesine tabir edilir. Sürpriz gelişmeler, yeni başlangıçlar ve hayırlı kimselerle bir araya gelmeye yorulur. Rüyada ziyaret, sıkıntıların, zorlukların ve dertlerin bitmesine, huzurun ve keyfin yerine gelmesine işaret eder. Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır, dargınların barışması ve uzaktakilerin kavuşması gibi güzel olayların yaşanacağına delalettir.

Rüyada Ziyaret Edilmek

Rüyada ziyaret edilmek de farklı anlamlara gelmez, kişi için esenlik ve mutluluk anlamına gelir. Zorluklardan kurtulmaya, rahata ermeye ve keyif içinde yaşamaya delalet eder. Rüya sahibi için güzel günlerin yaklaştığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hasta Ziyaret Etmek

Rüyasında bir hastayı ziyaret ettiğini gören kişi kendini dinine adayacak ve hak yolunda en makbul, en güzel, en hayırlı işleri yapacak demektir. Kişi, inancını layığıyla ve emredildiği şekilde yaşamayı tercih edip, bundan büyük bir huzur duyacaktır.

Rüyada Ziyarete Gittiğini Görmek

Rüyada bir kimseyi ziyarete gittiğini gören kişi, kısa süre içinde rahatlığa erecek, eli dardan kurtulacak, kafasındaki soru işaretleri, endişeleri, kuşkuları ve kuruntuları yok olacak demektir. Kişi hayat telaşından kurtulup daha sakin bir ruh haline girecektir.

Rüyada Misafir Görmek

Rüyada beklenen ve gelişiyle mutluluk veren misafir görmek, hayırlara delalet eder. Kişi kendisine büyük mutluluk verecek haberler alacak, keyif verecek arkadaşlıklar edinecek, eğlenceli ortamlarda bulunacaktır. Fakat bunun tam tersi şekilde yani istenmeyen bir misafirin gelmesi ise bazı sorunların baş göstereceğine ve sıkıntılı günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Ziyaret Türbe Görmek

Hayırlı kişilerle bir araya gelmeye, iyi niyetlere, hak yolunda yapılmak istenen hayra, dine bağlılığa, helal rızka, huzura ve mutluluğa işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ziyaret Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. dilan (19 Şubat 2014 saat: 11:32)

    Ruyamda cok guzel yesilliklerle dolu daglik bi alandaydim selaleler kus sesleri cok huzurlu bir ortamdi. Birden basimi dondugumde anneannemin uykulu bi halde daglarin ustunden kosarak ziplayarak gectigini gordum sonra aslinda onun dag degilde evlerin catisi oldugunu farkettim ama benden baska kimse ew oldugunu gormuodu. dusmesin diye ona kostum fakat o ew gibi bir yerin bacasindan iceri girdi. o ewin kapisina yaklastigim an mewlud okunuodu ve kocaman tahtadan yapilma ewin kapisi tekbir sesleriyle acildi. kapi acilinca tuylerim urperdi ve elimde olmadan diz cokup basimi one egdim. basimi kaldirdigimda ise kocaman uzunn sonu gorunmeyen bi turbe vardi her yer yesil pembeydi ve yasli bi kadin elinde bi kitap vardi turbenin onunde mewlud okuyordu. beni gorunce cok sasirsi ve sustu. gozlerini acmis bana bakiyordu. bu sekilde uyandim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,