RuyaTabirleri.com

Rüyada Zorluk Görmek

Rüyada zorluk görmek, hayırlı bir rüyadır. Kişinin, kısa süre içinde gerçekleştireceği bir çalışma sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede rahat bir hayat yaşayacağına, çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine rivayet eder.

Rüyada Zorluk Çekmek

İş hayatı ve aile hayatı içinde karşılaşılan kötü olayların ve sıkıntılı durumların yakın zaman içinde çok hızlı bir şekilde düzeltileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, elde bulunan kazancın günden güne daha da artacağına ve mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada Zorlukları Aşmak

Huzur, mutluluk, sağlık ve sıhhat olarak yorumlanır. Kişinin, işlerinin eş, dost ve akrabalardan alınacak destekler sayesinde daha iyi bir hale geleceğine, zorlukların ortadan kalkacağına, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine rivayet eder.

Rüyada Zorluklarla Karşılaşmak

Ortaklık kurulan bir kişi ile kazanılan başarılar üzerine çok daha büyük ve daha çok kazanç getirecek çalışmalar ortaya konacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına ve bir evlat sahibi olunacağına tabir edilir.

Rüyada Yürümekte Zorluk Çekmek

Hane içerisinde yaşanan tartışmaların yakın zaman içinde biteceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Zorluk Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Rabia (24 Eylül 2015 saat: 07:25)

    Ben rüyamda eski iki arkadaşımı gördüm.bir tanesi bana az miktarda bozuk para verdi diğeride benim okukuduğum üniversite ye geçiş yaptığını söylüyor. Daha sonra okula bir iple tırmanarak girmemiz gerekiyor fakat ben bu ipi aşıp okula göremiyorum daha sonra yaparım deyip vazgeçiyorum. Ardından bir tuvalete giriyorum kabinlere yöneliyorum bir kabin temizlik malzemerinden dolayı kullanılmıyor. O arada komşumla karşılaşıyorum. Tam diğer kabine girecekken oraya girme orda üç harfliler var diğerine gir diyor. Sonra ben diğer kabine giriyorum,tam o anda 3 anne ve 3 çocuk benim girdiğim kabinin önünde telaşlı telaşlı bekliyorlar ve ben bundan rahatsız oluyorum. Tam o sırada teyzem bir bebek arabasının içinde iki tane bebekle geliyor. Ben ihtiyacımı giderdikten sonra tuvalette küçük bir tüple sucuk kızartmaya başlıyorum. Rüyam bu kadar yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  2. gozde (15 Haziran 2015 saat: 12:56)

    Pencere kapalıyken camdan dışarı bakıyordum birden kafamı yukarı kaldırdım gökyüzü deniz gibi içinde uçan balıklar var sonra başımı yeryüzüne indirdim yırtıcı hayvanlar fil aslan leopar bir sürü vahşi hayvan vardı vahşi hayvan görünce korktum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,