RuyaTabirleri.com

Rüyada Zürafa Görmek

Rüyada zürafa görmek, bazen rüya sahibinin çevresindeki uzun boylu kimseye delalet eder. Fakat genel anlam itibariyle maddi zarara uğramaya, bebek sahibi olmayı bekleyen birine, tuhaf sözlere, dik başlı, inatçı, bildiğini okuyan kişilere tabir edilir. Zürafa, bildikleri konusunda ısrar eden yani inatçı olan bir kişi nedeni ile çok çekmeye işaret eder. Bu kişi için hayır gelmeyen kişi yorumu yapılır. Bazı rüya tabirleri zürafa için başarı ve zafer anlamına geldiği yorumunu yapmaktadır.

Rüyada Zürafa Beslemek

Rüyada zürafa beslediğini gören kişi, zorlu çalışmasının, uykusuz ve yorgun geçirdiği günlerinin karşılığını mutlaka alacak ileride sahip oldukları sayesinde bu günlerin acısını çıkaracak demektir.

Rüyada Zürafa Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin hayırlı evlatlara sahip olacağına ve onların başarıları ile gurur duyacağını delalet eder. Rüya sahibi öylesine güzel evlatlar yetiştirecektir ki onların yaptıkları sayesinde her zaman göğsü kabaracaktır.

Rüyada Zürafa ile Konuşmak

Rüyada zürafa ile konuşmak emeksiz yemek olmayacağının bir göstergesidir. Rüya sahibinin oturarak ve hiç emek vermeden bir şeye sahip olamayacağına işaret eder. Kişi sahip olmak istedikleri için alın teri dökmelidir.

Rüyada Deve Görmek

Rüyada deve görmek, yüce gönüllü, hatır gönül sayan, kadir kıymet bilen vefalı bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bir yandan da hayırlı olacak bir yola gitmeye delalet eder. Bu yol rüya sahibi için aydınlık ve ferahtır.

Rüyada Deveye Binmek

Yuva sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp kendi ailesini kurmasına, yuvanın da bereketli olmasına işaret eder. Bazı rüya tabirleri bu rüya için yeni bir ev satın almak şeklinde yorum yaparlar.

Rüyada Deve Sürüsü Görmek

Doğal afete yorulur. Bir de dedikoduya meraklı kişilerin varlığına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Zürafa Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. niyo (07 Nisan 2015 saat: 07:43)

    Evimin yolunu tutmus gidiyorken copten biseyler arayan zurafayi gordu, onaa yemek attim arkami donerken banaa kosmaya basladi bende kactim. Calistigim yerdeki arkadaslarimin yaninaa kactim. Zurafaa beni kovaladi. Sonraa yavrusunu bi bina arasinda gordum kacarken. En sonrdaa zurafa kovalarken beni optuu sadece tesekkur ediyomuscasina. Yavrusuna goturcekmis o yemegi benimde gormemi istemis.

  2. berra (08 Kasım 2014 saat: 18:46)

    rüyamda bir tane zürafanın kuyruğundan tutuyordum. zürafa en yakın arkadaşımın evinin olduğu sokakta beni götürüyordu.Taşlı yolda yürürken dar bir delikten geçecektik. Zürafa geçti bende geçecektim ama birden küçük deliğin önünü yapraksız, kuru sarmaşıklar sarmaya başladı,ve zaten küçük olan deliği tamamen kapattı. Zürafa geçtiği için onun kuyruğunu bırakmak zorundaydım, korkuyordum, kalbim çıkacakmış gibi hissediyordum.Ağlamaya başlamıştım, bende geçmek istiyordum çünkü burası karanlıktı ama zürafanın geçtiği küçük delik karanlık değildi ışık saçıyordu, resmen nurluydu. etrafımdan, dört bir yanımdan akrep, fare, örümcek, hamam böceği gibi çirkin, korkutucu iğrenç böcekler gelmeye başlamıştı çok çabuk çoğalıyorlardı. korkuyordum ve zürafanın yanımda olmasını istemiştim çünkü zürafa yanımdayken kendimi güvende hissediyordum ama yanımda değildi. Böcekler ayaklarıma kadar geldi ve uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,